ניתוחים פלסטיים - NewMe

מומחה לכירורגיה פלסטית

דף הבית > מומחה לכירורגיה פלסטית
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
ניתוחים פלסטיים, באם ישתבשו, עשויים לשנות לגמרי את המראה החיצוני של המטופל. לכן, חשוב לבחור בקפידה מנתח פלסטי שהוא מומחה לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון והמלצות, אשר יבצע את הניתוח במקצועיות הגבוהה ביותר.

מומחה לכירורגיה פלסטית

מיהו רופא כירורג? מדובר ברופא שעבר התמחות מעמיקה ומקיפה בכל הנוגע לתחומי האנטומיה של הגוף, התמחות בכירורגיה נמשכת בדרך כלל 6 שנים, זאת בנוסף להכשרה הארוכה אותה עוברים רופאים באשר הם במסגרת לימודיהם. מומחה לכירורגיה פלסטית הוא רופא פלסטיקאי אשר עבר הכשרה מתאימה בכדי שיוכל לעסוק בשינויים וניתוחים הקשורים לאסתטיקה של הגוף.

בחירת מנתח פלסטי - מומחה לכירורגיה פלסטית

ישנם מספר קריטריונים שמומלץ לקחת בחשבון טרם בחירת מנתח פלסטי. ראשית, חשוב מאוד לאסוף כמה שיותר מידע על הניתוח הצפוי, האופן בו הוא מתבצע, הסיכונים בו ותופעות הלוואי האפשריות. בעוד שהרופא מחוייב לפגישת ייעוץ לפני הניתוח בה הוא צפוי להסביר את אותם דברים, כדאי להגיע מוכנים לפגישה, כשבידכם מידע מקדים שיסייע לכם לשאול את כל השאלות שעדיין לא קיבלתם עליהן תשובה, ולתהות טוב יותר על מקצועיותו של המנתח הפלסטי ונכונותו לסייע. מנתחים פלסטיים הם המומחים לנושא הניתוח, אך בקיאות המטופלים בחומר יכולה לסייע להבנתם.

שנית, גם למרפאה בה עובד אותו מומחה לכירורגיה פלסטית יש השפעה על בחירת המטופל בו. סביבת העבודה של מנתח פלסטי יכולה להעיד על רמת האסתטיקה שלו, שכן זו יכולה להשפיע על מהלך הניתוח והשגת תוצאות משביעות רצון.

השיקול השלישי הוא המחיר. מחירו של ניתוח פלסטי עשוי להשפיע על ההחלטה האם בכלל לעבור אותו, ואם כן אז אצל איזה מנתח מומחה לכירורגיה פלסטית. לעיתים מנתחים מומחים וידועי שם מציעים עלויות גבוהות יותר מאשר מנתחים פלסטיים פחות מוכרים. אך זוהי איכות שלא כדאי בוודאות להתפשר עליה. המחיר הזול ביותר אינו תמיד הדבר הנכון כאשר מחפשים מומחים לכירורגיה פלסטית.

מיהו מומחה לכירורגיה פלסטית?

מנתח פלסטי מומחה הוא רופא אשר התמחה בפלסטיקה וצבר ניסיון רב וידע בתחום זה של ניתוחים פלסטיים. ברוב המקרים, מנתחים פלסטיים מחזיקים במשרדם תעודה המציינת כי סיימו בהצלחה את ההתמחות בתחום הזה של רפואה. רצוי שהמנתח יהיה מומחה בתחום הניתוח. לדוגמא, במידה ומעוניינים לעבור ניתוח אף, כדאי לחפש מומחה לכירורגיה פלסטית המתמחה בניתוחי אף.

גורם נוסף שעשוי להשפיע על תוצאות הניתוח והצלחתו הוא מספר שנות הוותק שיש למנתח. כדאי לבחור מנתח פלסטי, אשר עוסק מספר רב של שנים בתחום והספיק לצבור ניסיון רב. עוד דבר שכדאי לברר בהקשר של מנתחים פלסטיים הוא האם הם חברים באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית. רופאים החברים באגודה זו הינם בהכרח מנתחים פלסטיים מומחים לכירורגיה פלסטית.

חשוב מאוד להזהר מרופאים אשר לא מעניקים את כל המידע החיוני אודות הניתוח, הסיכונים והסיבוכים העלולים להיות, שמשדלים אתכם לבצע עוד פעולות לא הכרחיות ושלא בודקים מה מצבכם הרפואי טרם הניתוח. במידה והמנתח ממליץ ביתר התלהבות על הניתוח וטוען כי אין בכלל סיכונים ואפשרות לתופעות לוואי הדבר עשוי להטריד וצריך להדליק אצלכם נורה אדומה, שכן, הוא אינו מומחה לכירורגיה פלסטית.

מומחים לכירורגיה פלסטית מומלצים

אחת הדרכים החשובות לברר ולתהות על קנקנם של מנתחים פלסטיים היא באמצעות המלצות. במידה ויש ברשות המטופלים ידידים או מכרים שעברו ניתוח פלסטי בעבר כדאי להתייעץ איתם לגבי מנתח מומלץ או לחפש אפילו באינטרנט המלצות על המנתח שבו מעוניינים. אמנם חוות דעת אישית אינה אובייקטיבית מעצם הגדרתה, אך לרוב ניתן ללמוד הרבה מהמלצות של אלו שכבר "היו שם".

ייתכן כי יחול שיפור משמעותי במראה המטופל או המטופלת בעקבות הניתוח, כך גם תתכן הרעה במראה בעקבות שיבוש כלשהו. בנוסף, ידוע כי בניתוחים פלסטיים מסויימים כמו הגדלת חזה בה מושתלים שתלי סיליקון קיים סיכוי כי התוצאות לא יהיו טובות עקב בעיה בשתלים. לכן יש לבדוק את תיק העבודות של המנתח כדי לראות עד כמה מוצלחות תוצאות ניתוחיו. לפעמים כדאי להסתמך גם על אינטואיציה אישית ותחושה כללית שמתקבלת לגבי מומחה לכירורגיה פלסטית כלשהו ולסמוך על התחושה הכללית המתקבלת מהמפגש עימו.

רשימת כירורגים פלסטיים

בארץ קיימים רופאים כירורגים רבים. חשוב לציין כי רופא כירורג הוא רופא אשר בידו תעודה המאשרת כי הוא אכן עבר את ההכשרה המתאימה בבתי החולים השונים בארץ, וכי הוא מוכר על ידי האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית.

למידע נוסף:
מנתחים פלסטיים