ניתוחים פלסטיים - NewMe

מחירי ניתוחים פלסטיים

דף הבית > מחירים
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
מחירי ניתוחים פלסטיים
מחירי ניתוחים פלסטיים נעים בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים. סוג הניתוח, הטיפול הנדרש בהתאמה לצרכי כל מטופל, אשפוז בעקבות הניתוח וגורמים שונים אחרים משפיעים על העלות של ניתוח פלסטי.

המחירים כמובן תלויים גם במרפאה ובמנתח בהם בוחרים. ניתוח פלסטי אצל מנתחים פלסטיים, מומחים לכירורגיה פלסטית ידועי שם, יהיו יקרים יותר ברוב המקרים, אך אולי גם בטוחים יותר.

מחירי ניתוחים פלסטיים מתפרסמים באתרים של מרפאות האסתטיקה השונות וכן נמסרים במהלך פגישות ההכנה והתיאום לקראת הניתוח. היות וישנם סוגים שונים של ניתוחים, מחירים אמינים יימסרו רק אחרי שתתברר מהי הפרוצדורה הניתוחית הנדרשת למצבו הספציפי של המטופל.

ניתוחים פלסטיים - השוואת מחירים

מחירים שונים לאותו הניתוח יינתנו על ידי מרפאות אסתטיקה שונות ופעמים רבות יהיו הנחות מיוחדות או הסדרי תשלום נוחים. במהלך השוואת מחירים של ניתוחים פלסטיים מומלץ לקבוע כמה פגישות ייעוץ לצרכי היכרות עם הליך הניתוח, הסיכונים ובדיקת ההתאמה לניתוח, וכן לקבלת הצעות מחיר קונקרטיות.

מחירם של ניתוחים פלסטיים הוא פרי שקלול של כמה גורמים, ולעיתים התפשרות על המחיר מהווה גם התפשרות על איכות הטיפול הניתן. כדאי לצאת לסקר ולבצע השוואת מחירים למציאת אפשרות של ביצוע ניתוח פלסטי במחיר לא יקר אך אצל מומחה לכירורגיה פלסטית מקצועי, אמין ובעל ניסיון.

בכל מקרה, כאשר משווים בין מרפאות ניתוחים פלסטיים, המחיר אינו השיקול המרכזי, אלא איכות הטיפול, הניסיון של המנתח הפלסטי ואיכות התוצאה הצפוייה.

הוזלת עלויות ניתוח פלסטי

ישנן דרכים להוזיל את המחיר של ניתוח פלסטי. מרפאות אסתטיקה של קופות החולים או כאלו העובדות בשיתוף עם קופות החולים יציעו מחירים ידידותיים יחסית. ביצוע ניתוח אף פלסטי דרך קופת חולים עשוי להוזיל את מחיר הניתוח לסכום של כ- 6000 ש"ח. במקרה זה חלק מהטיפול יסובסד על ידי קופת החולים בביטוחים רפואיים משלימים. כדאי לפנות לקופת החולים בה מבוטחים ולברר האם הביטוח הרפואי מכסה גם הוצאות הכרוכות בניתוחים פלסטיים קוסמטיים.

חשוב לזכור כי בעולם הכירורגיה הפלסטית ניתוחים זולים עלולים להתגלות בעתיד כיקרים, מכיוון שניתוח זול עלול להיות גם לא מוצלח. במקרים כאלה, יתכן והמטופלים יזדקקו לסדרת ניתוחים מתקנים נוספים, דבר שיוביל להתייקרות הטיפול מעל למשוער.

מחירון ניתוחים פלסטיים

כאמור, אין מחיר קבוע עליו ניתן להסתמך כאשר מעוניינים לבצע ניתוח פלסטי כלשהו. כל מנתח פלסטי וכל מרפאה רשאים לקבוע את המחיר של הניתוח לפי שיקולם הבלעדי ואין שום פיקוח של משרד הבריאות או התערבות מצד כל גורם אחר באשר לקביעת המחיר. לפיכך, אין מחירון קבוע בו דבקים הרופאים המנתחים.

יחד עם זאת, הכנו עבורכם מחירון ניתוחים פלסטיים מפורט, מקיף ועדכני שמציג את טווח המחירים של ניתוחים בישראל. כאן תמצאו מחירים של הגדלת חזה, ניתוח אף, מתיחת פנים ועלותם של ניתוחים וטיפולים אסתטיים אחרים.