ניתוחים פלסטיים - NewMe

מנתחים פלסטיים

דף הבית > מנתחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
מנתחים פלסטיים
מנתחים פלסטיים, מומחים לכירורגיה פלסטית, עוברים התמחות מקיפה בכל הקשור לאנטומיה של הגוף.

ניתוחים פלסטיים הופכים כיום ליותר ויותר נפוצים וכן גם נגישים מבחינת המחירים. לפני כל הליך כירורגי חשוב לפנות למרפאות מומחים ולרופאים מנתחים פלסטיים בעלי נסיון ומוניטין, במטרה לקבל ייעוץ נכון עבור השינוי או הניתוח אותו רוצים לעבור. כמו כן, רובנו לא מודעים לסיכונים ולמידת המקצועיות הרבה הנדרשת בעת ביצוע הניתוח.

אחד הטיפים החשובים ביותר בטרם תעברו ניתוח פלסטי הוא לדעת ולהכיר מיהו הרופא אשר ינתח אתכם, מה מידת הכשרתו של אותו מנתח פלסטי, האם יש לו תעודות והאם הוא מוכר בקרב הגורמים האחראים הרלוונטיים מטעם משרד הבריאות והמרפאות.

רשימת מנתחים פלסטיים

להלן רשימה של עשרה מנתחים פלסטיים, מומחים לכירורגיה פלסטית, מהמובילים בישראל:

ד"ר רוני מוסקונה

ד"ר מוסקונה הוא מנתח פלסטי מומחה מהמוכרים ומהותיקים בארץ. לד"ר רוני מוסקונה מרפאות פרטיות לניתוחים פלסטיים בחיפה וברמת אביב. כמו כן, הוא עוסק כמנתח כירורגי בכיר במרכז הרפואי רמב"ם שבחיפה, שם הוא מכהן כסגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית. ד"ר מוסקונה נחשב כיום למשחזר הטוב ביותר לאחר ניתוח כריתת שד מבין מנתחים פלסטיים בארץ. הוא עבר הכשרה בישראל, בארה"ב ובאוסטרליה.

מרפאת ד"ר מוסקונה - רמת אביב
כתובת: ברודצקי 43, רמת אביב, צמוד לקניון רמת אביב
טלפון: 03-7442828, 077-561401
פקס: 03-6420888

מרפאת ד"ר מוסקונה - חיפה
כתובת: שד' סיני 2 פינת חורב
טלפון: 04-8244992
פקס: 04-8245007

ד"ר אבי וינברג

מנתח כירורג פלסטי בכיר, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "ברזילי" באשקלון וכן מנתח פלסטי בכיר ברשת המרפאות הפרטיות של "אסותא". מנהל שתי מרפאות פרטיות אשר בבעלותו - "מרפאות ד"ר וינברג". האחת בתל אביב והשנייה בירושלים. כאחד מבין מנתחים פלסטיים מובילים בארץ, ד"ר אבי וינברג ידוע כבעל ניסיון רב בניתוחים שיקומיים ואסתטיים מכל הסוגים וחלוץ הלייזר בתחום הכירורגיה הפלסטית בבית החולים "הדסה עין כרם" שבירושלים. בעברו ניהל את המחלקה לכירורגיה פלסטית ב"הדסה עין כרם".

מרפאת ד"ר וינברג - תל אביב
כתובת: רחוב בלוך 39, תל אביב
טלפון: 1700-70-79-70

מרפאת ד"ר וינברג - ירושלים
כתובת: רחוב שטראוס 6, ירושלים
טלפון: 1700-70-79-70

ד"ר דב קליין

ד"ר קליין הוא מנתח פלסטי בעל שם ומוניטין, אחד מבין מנתחים פלסטיים ידועים בארץ, חבר האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית. ד"ר דב קליין סיים בהצטיינות לימודי רפואה באיטליה, וכן התמחה בכירורגיה פלסטית בבית החולים תל השומר. הוא זכה בפרס היוקרתי של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית – "קפלן" על המחקר שעשה במהלך ההתמחות. במרפאה הפרטית שלו בתל אביב הוא מנתח ניתוחים פלסטיים מכל הסוגים, כאשר לצדו גם הכירורגית הפלסטית – ד"ר ליאורה הולנדר.

מרפאת ד"ר קליין - תל אביב
כתובת: רחוב יוניצמן 21, קומה 1, בית מנדרין, תל אביב (ליד צומת גלילות)
טלפון: 03-6444722
פקס: 03-6444092

ד"ר אייל וינקלר

ד"ר וינקלר גם הוא אחד מתוך רשימת מנתחים פלסטיים מובילים בישראל, מהמומחים הגדולים בארץ. כיום מנהל את המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים תל השומר. בעברו כיהן כיושב ראש האיגוד של הפלסטיקאים בישראל. את לימודיו לתואר דוקטור סיים בהצלחה באוניברסיטת בן גוריון ואת ההתמחויות שלו עבר בארה"ב ובקנדה. כיום הוא נחשב למוביל בתחום ניתוח הקטנת החזה בארץ.

מרפאת ד"ר וינקלר - תל אביב
כתובת: רחוב ברודצקי 43, קומה 6, רמת אביב
טלפון: 03-5278128

ד"ר יורם וולף

נחשב לאחד הרופאים מנתחים פלסטיים המובילים בתחום ניתוחי מתיחת בטן, וכן גם בתחומים נוספים כגון הגדלת חזה, ניתוח אף ועוד. בעל רישיון מומחה ממשרד הבריאות וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. בהכשרתו עבר התמחות והכשרה מקצועית מתקדמת הן באוניברסיטת תל אביב והן באוניברסיטת פריז על שם לאונרדו דה וינצ'י. מנהל כיום שתי מרפאות פרטיות, האחת בתל אביב והשנייה באילת.

מרפאת ד"ר וולף - תל אביב
כתובת: רחוב אהרון בקר 8, מרכז מיקדו, תל ברוך צפון, תל אביב
טלפון: 054-6618880, 03-6448880

לתיאום פגישה או בירור פרטים למרפאה באילת יש לעשות זאת דרך המרפאה שבתל אביב.

פרופסור דניאל האובן

מומחה מוביל בארץ ובעולם בכירורגיה פלסטית אסתטית. לשעבר מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי על שם רבין. את השכלתו והכשרתו רכש באוניברסיטת ציריך שבשוויץ וכן גם באוניברסיטת תל אביב. כיהן בעברו כיושב ראש האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. נכון להיום חבר באיגודים הבינלאומי, האירופאי וכן גם האמריקאי לכירורגיה אסתטית.

מרפאת ד"ר האובן - רמת השרון
כתובת: רחוב סוקולוב 34, קומה 4 ("בניין השופינג"), רמת השרון
טלפון: 03-5404499
נייד: 054-4354141
פקס: 03-5403399

ד"ר דוד רדרמן

מנתח ומומחה פלסטי בכיר, בוגר אוניברסיטת בולוניה ללימודי רפואה שבאיטליה. מתמחה בניתוחים קוסמטיים ובניתוחי שחזורים. חבר באיגוד הישראלי לכירורגים פלסטיים וגם באיגוד האמריקאי לכירורגיה אסתטית. התמחה במרכז הרפואי רבין ועבד שם בכמה תפקידי ניהול במחלקות שונות ובבית חולים השרון. כיום מנהל מרפאה פרטית משלו לניתוחים פלסטיים מכל הסוגים, הן למטרות שיקום ושחזור והן למטרות אסתטיות.

מרפאת ד"ר רדרמן - תל אביב
כתובת: ז'בוטינסקי 43 פינת סוקולוב 32, תל אביב
טלפון: 03-6020022
פקס: 03-9088776

פרופסור יהודה אולמן

ד"ר אולמן, מנתח כירורגי פלסטי בכיר, מחלוצי טיפולי הלייזר בארץ. היה מעורב בפיתוח מכשיר לייזר חדשני המשמש כיום מספר לא מבוטל של ניתוחים פלסטיים שונים. ד"ר אולמן למעשה מנהל את המרפאה אשר ממוקמת בתוך מתחם בית החולים רמב"ם בחיפה, אך פועלת באופן עצמאי. היתרון הוא שניתן ליהנות מהטיפול המקצועי של המומחים אשר עובדים גם בראשות המחלקה הכירורגית לפלסטיקה בבית החולים עצמו. המרפאה מציעה את כל סוגי הניתוחים הפלסטיים ומציעה מגוון טיפולים חדישים לעור הפנים באמצעות טכניקת הלייזר.

מרפאת פרופסור אולמן - חיפה
כתובת: רחוב פלים 2, בניין חלונות הסיטי, חיפה
טלפון: 04-8664272
פקס: 04-8678696

ד"ר מאיר כהן

ד"ר מאיר כהן, מומחה לכירורגיה פלסטית, הוא אחד מבין מנתחים פלסטיים הידועים בעולם. הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית וכן גם באיגוד האמריקאי. את לימודי הרפואה שלו סיים בהצטיינות באוניברסיטה העברית אשר בירושלים. כחלק מניסיונו הרב עבד בבתי חולים בקנדה, ושימש בתפקידי מפתח במרכז שניידר לילדים ובבית החולים בילינסון שם שימש כממלא מקום של מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית.

מרפאת ד"ר כהן - רמת גן
כתובת: ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב, קומה 21, רמת גן
טלפון: 03-6134737, 052-6007474

ד"ר מיכאל שפלן

כירורג מומחה בפלסטיקה ושחזור ואחד הרופאים מנתחים פלסטיים מהמובילים בארץ ובעולם כולו. פורץ דרך בתחום ניתוחי שחזור שד. את לימודי הרפואה הראשונים וכן את ההתמחויות וההכשרות המתקדמות שלו רכש בשוויץ, באוניברסיטת תל אביב, באוניברסיטת הרווארד ועוד. גם היום לצד הניתוחים השוטפים בהם הוא לוקח חלק הוא ממשיך לחקור ולפתח שיטות ניתוח מתקדמות בכל סוגי הניתוחים וכן גם בניתוחים פלסטיים במיוחד.

מרפאת ד"ר שפלן - תל אביב
כתובת: הברזל 24, רמת החייל, תל אביב
טלפון: 03-6499233
פקס: 03-6496449


למידע נוסף:
מומחה לכירורגיה פלסטית