ניתוחים פלסטיים - NewMe

ניתוחים פלסטיים לגברים

דף הבית > ניתוחים פלסטיים לגברים
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
ניתוחים פלסטיים לגברים
ניתוחים פלסטיים לגברים הופכים מבוקשים בימינו. קראו כאן על הליכי כירורגיה פלסטית וטיפולי אסתטיקה רפואית הפופולארים בקרב גברים.

אם בעבר התייחסו לשוק הגברי כזניח, כיום יש שינוי מגמה והגברים תופסים חלק נכבד עולם של ניתוחים פלסטיים. הפנייה לקהל הגברי, לבוא ולעבור חלה מתוך המודעות העולה והגוברת בקרב פלח אוכלוסייה זה, אשר נותנת כיום יותר לגיטימציה לגברים לעבור ניתוחים פלסטים וטיפולים קוסמטיים.

ניתוחים פלסטיים לגבר

גבר המעוניין ליהנות ממראה גברי אך מטופח יכול כיום לעבור טיפולים אסתטיים או ניתוחים  פלסטיים, שמטרתם לטפל במגוון בעיות הקיימות בעיקר אצל גברים ולעיתים דרך הטיפול בהן שונה מזו בה מטפלים בנשים.  

ניתוח אף נחשב לניתוח שגרתי בקרב גברים שכיום יכולים לעצב את אפם ועם זאת לשמור על המאפיינים הגבריים שלו. טיפול מבוקש נוסף הוא ניתוח שאיבת שומן לגבר יכול המסייע לטפל בבעיית עודפי שומן המצטברים אצל גברים באזור הבטן והמותניים. ניתוחי הצמדת אוזניים הם הליך נפוץ נוסף לטיפול בבעיית אוזניים בולטות הנראית לעין אצל גברים, מאחר ובדרך כלל תספורתם קצרה יותר משל נשים.   

ניתוח גניקומסטיה

גניקומסטיה הוא סוג של ניתוח פלסטי לגברים הנחשב ליעיל ביותר לטיפול בגברים הסובלים מעודף רקמת שומן בחזה. בניתוח גניקומסטיה מסירים את עודפי רקמת השומן או בלוטות החזה המוגדלות היוצרות את הבעיה ומבצעים הליך של הקטנת חזה לגבר ועיצובו.  

ישנן מגוון סיבות לתופעת גניקומסטיה אצל גברים למשל חוסר איזון הורמונאלי, שימוש בתרופות, סיבות גנטיות וכדומה. בטרם הניתוח מומלץ לערוך בדיקה רפואית מקיפה כדי לאתר את הגורם לבעיה ולהתאים את הטיפול הנכון ורק לאחר מכן לשקול את האופציה לניתוח.  

גברים הסובלים מבעיית גניקומסטיה יכולים לבמקרים מסויימים לטפל בבעיה באמצעות ירידה במשקל היכולה לסייע בצמצום עודפי השומן בחזה או באמצעות טיפול רפואי מתאים. במידה ושיטות אלה אינן מסייעות לפתרון הבעיה, ניתוח הקטנת חזה לגבר יכול לפתור את הבעיה והוא אחד מאותם ניתוחים לגברים אשר יכולים לשפר את איכות החיים של המנותחים, לתרום לעלייה בביטחון העצמי שלהם ולנוחותם בחיי היומיום. 

הסרת שיער לגברים

בנוסף לניתוחים פלסטיים המתאימים לגברים קיימים גם הליכים אסתטיים וקוסמטיים שלא פוסחים על חלק זה של האוכלוסיה. הסרת שיער לגבר הינה אחד מטיפולי האסתטיקה החמים כיום מבין אותם טיפולים קוסמטיים לגברים. גברים כבר השכילו להפנים כי מראה מטופח ואסתטי אינו נחלת הנשים בלבד וכי ישנם יתרונות רבים בעור גוף חלק, בעיקר באקלים החם של ישראל. הסרת שיער לקהל הגברי אינה חייבת להיעשות במטרה להשאיר את עור הגוף חלק למשעי. גברים הפונים להסרת שיער לצמיתות יכולים לבחור לבצע דילול מבוקר של השיער המיותר אשר יוצר מראה טבעי יותר וגברי ולא חושף את העובדה כי המטופל עבר הסרת שיער.  

הסרת שיער לגברים יכולה להתבצע בכמה שיטות וביניהן הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום. טיפולי לייזר מתאימים במיוחד לגברים בעלי שיער כהה ועור בהיר, הלייזר מזהה את השיער הכהה ביתר קלות ומשתמש בו כמוליך חום המשמיד את שורשי השערות. גברים בעלי גוון שיער או עור שונה ייטיבו לעשות אם יפנו להסרת שיער באור אינפרא אדום מאחר ובשיטה זו ניתן לטפל בכל סוגי העור והשיער.