ניתוחים פלסטיים - NewMe

ניתוחים פלסטיים בישראל

דף הבית > ניתוחים פלסטיים בישראל
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
ניתוחים פלסטיים בישראל הפכו לטרנד מוביל ובשנים האחרונות ישנה מגמת עלייה במספר הניתוחים הפלסטיים בארץ.

נתונים מעידים כי מרבית הישראלים הם אסתטיים, היגייניים ואופנתיים אשר שמים דגש רב על ניקיון וטיפוח הגוף. בהתחשב בכך, הגיוני לחשוב שתחום הכירורגיה הפלסטית יתפוס נתח גדול בחברה הישראלית וייכנס לתודעת הציבור.

ניתוחים פלסטיים ושכיחותם בישראל

מידי שנה נרשמת עלייה במספר ניתוחים פלסטיים במדינות שונות בעולם, כמו גם בארצינו הקטנטונת. למעשה, היום ניתן לשפץ כמעט כל אזור ואיבר בגוף שלא מרוצים ממנו באמצעות ניתוח פלסטי.

הניתוח הפלסטי הפופולארי ביותר בקרב הישראלים, או יותר נכון, הישראליות, הוא הגדלת חזה, למרות שהאיבר שהכי מטריד את הישראלים הוא האף.

סקר שערך האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית מדרג את שכיחותם של ניתוחים פלסטיים בישראל:

ניתוחים פלסטיים בישראל

כפי שניתן להבין מהנתונים הסטטיסטיים לעיל, ניתוחי חזה (הגדלת חזה, הקטנה והרמת חזה) הם הנפוצים ביותר.

מידע מעניין נוסף העולה מהסקר הוא שהטרנד החדש זה לאו דווקא חזה גדול ושופע. נשים רבות בישראל מעדיפות לעבור ניתוח הגדלת חזה שיעניק להן מראה טבעי ופרופורציונלי ולא בוחרות שתלים גדולים למדי. למעשה, 49% מהנשים שעוברות ניתוחי חזה בישראל בוחרות שתלים בגודל 300 סמ"ק ואילו 31% בוחרות בשתל של 350 סמ"ק. כמו כן, 67% מהמנותחות מעדיפות את השתל העגול.

בקרב שני המינים, נשים כגברים, פופולאריים ניתוחי פנים (מתיחת פנים וניתוח אף). ניתוח אף בהחלט מככב כאחד הניתוחים הנפוצים בישראל ומבוצעים אלפי ניתוחים פלסטיים באף מדי בשנה.

נתונים מעניינים וחשובים נוספים:
  • מרבית המנותחים הם מאזור השרון והמרכז (תל אביב)
  • באופן ממש לא מפתיע, ניתוחים פלסטיים בישראל נפוצים יותר בקרב המגזר הנשי
  • ככל שהגיל עולה ישנו פחות רצון לעבור ניתוחים פלסטיים
  • קופות החולים מכירות ומסבסדות חלק לא קטן ממגוון ניתוחים פלסטיים בישראל

התפתחותה של הכירורגיה הפלסטית בישראל

בתחום הניתוחים הפלסטיים, ישראל לא נשארה מאחור. באיחור אופנתי אך במלוא הכוח, הפכה הרפואה האסתטית בישראל לאחת המתקדמות בעולם, וזאת בגלל איכות הרופאים, הציוד המשוכלל והתפתחות הטכנולוגיה. לא מעט מנתחים פלסטיים בישראל, מומחים לכירורגיה פלסטית, הם בעלי שם עולמי, ידועים ונחשבים לאנשי המקצוע הטובים ביותר.

שלא כמו בעבר, ניתוחים פלסטיים כבר מזמן אינם נחלתן של נשים בלבד. המודעות העצמית למראה החיצוני הביאו להתפתחות הגבר הישראלי המטרוסקסואל. ניתוחים פלסטיים בישראל וטיפולי אסתטיקה רפואית מאפשרים לגבר המודרני להחליק את הקמטים בעזרת בוטוליניום טוקסין, להצמיד את האוזניים הבולטות ולהפטר מ"אוזני הדמבו", לעבור ניתוח אף ולקבל סוף כל סוף את האף שתמיד חלמתם עליו.

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית מאגד את כל המומחים לכירורגיה פלסטית בישראל. כמו כן, הוא מכשיר מנתחים פלסטיים להתמחות בכירורגיה פלסטית, מנחה אותם ומעניק להם את כל הידע הדרוש בתחום ומארגן כנסים מקצועיים והשתלמויות לרכישת ידע בהתבסס על התפתחות עולם הרפואה הפלסטית בעולם.