ניתוחים פלסטיים - NewMe

ניתוחי בטן

דף הבית > ניתוחי בטן
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
ניתוחי בטן הינם ניתוחים פלסטיים המיועדים לטיפול בבעיית בטן מדולדלת ועודפי השומן מיותר בבטן. מתעניינת בניתוחי בטן? כל המידע על ניתוחי הרזיה בבטן. עודפי השומן בבטן ועודפי העור המדולדל הנוצרים לאחר הריונות, דיאטות קיצוניות או שינויים הורמונאליים, מטרידים נשים וגברים רבים, השוקלים לעבור ניתוחי בטן פלסטיים.

ניתוחי בטן פלסטיים
ניתוח שאיבת שומן
ניתוח מתיחת בטן
ניתוחי בטן - סיכונים

ניתוחי בטן פלסטיים

ניתוח פלסטי בבטן מהווה אופציה כירורגית לטיפול בעודפי שומן המצטברים באזור הבטן. הסיבות להצטברות ריכוזי שומן בבטן הן מגוונות, ריכוז השומן יכול להיגרם כתוצאה מדיאטות מהירות, חוסר פעילות גופנית, אכילה לא מאוזנת, שינויים הורמונאליים, גיל המעבר וכמובן הריונות. השומן המצטבר בבטן אינו נחשב לבריא, ועודף שומן רב בבטן יכול לרמז על התפתחות בעיות בריאותיות כגון: סוכרת, מחלות לב ובעיות בכלי הדם. לכן, חשוב לשמור על כללי אכילה נכונה ופעילות גופנית כחלק מהרגלי החיים.  

כאשר הצטברות השומן בבטן אינה נפתרת על ידי דיאטה מבוקרת ופעילות גופנית מספקת, ניתן לפנות לאמצעים הכירורגיים הקיימים כיום בשוק כגון: ניתוח מתיחת בטן או שאיבת שומן, העשויים לפתור את הבעיה בצורה ממוקדת.  

ניתוחי בטן פלסטיים כרוכים לעיתים בסיכונים, ולכן כדאי לבחור בהם רק לאחר ששאר השיטות לא נתנו מענה הולם לבעיה. ניתוחים פלסטיים בבטן כוללים בתוכם ניתוח שאיבת שומן וניתוח מתיחת בטן, שניהם מספקים פתרון לבעיות העולות מעודף שומן בטני ועור מדולדל ורופס באזור בטן, במידה והדיאטות וההתעמלות הגופנית לא עוזרים.   

ניתוח שאיבת שומן

שאיבת שומן יכולה להתאים למועמדים בעלי משקל גוף ממוצע הסובלים מעודף שומן באזור הבטן, הירכיים, הישבן או הזרועות. במהלך ניתוח שאיבת שומן מתמקד באזורים ספציפיים בגוף ולכן הניתוח אינו בא לפתור השמנת יתר או בעיות משקל אלא לעזור להפטר מעודפי השומן בבטן או באזורים בעייתיים אחרים.  

בניתוח שאיבת שומן בבטן, מחדירים לגוף צינוריות מיוחדות שבעזרתן שואבים עודפי שומן מהבטן. הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ולאחריו נדרשת שמירה על תזונה מאוזנת על מנת למנוע מהשומן להצטבר חזרה בגוף לאחר הניתוח.  

* למידע נוסף על >> שאיבת שומן   

ניתוח מתיחת בטן

מתיחת בטן יכולה להתאים לאנשים שלהם עודפי עור בבטן כתוצאה מירידה חריפה במשקל, הריונות ולידות. מטרת ניתוחי מתיחת בטן היא מתיחת הבטן ועיצובה מחדש. במהלך מתיחת בטן מהדקים את השרירים בבטן, מותחים את העור מחדש ומסירים את שאריות העור העודפות. לעיתים יש צורך למקם את הטבור מחדש, על מנת שיתאים למראה הבטן המעוצבת. ניתוחי בטן המותחים את הבטן מקנים לבטן מראה שטוח ואסתטי.   

* למידע נוסף על >> מתיחת בטן 

ניתוחי בטן - סיכונים

ניתוחי בטן הינם הליך כירורגי פולשני הכולל סיכונים, ולכן כדאי לפנות לניתוחים אלו לאחר שכבר נוסו השיטות האחרות לצמצום השומן בבטן כגון: ירידה במשקל ופעילות גופנית. כמו כן, לפני שחושבים על ניתוח בטן או ניתוח הרזיה, כדאי קודם לפנות לרופא המטפל על מנת לבדוק האם חגורת השומן התוך בטני נוצרה כתוצאה משינויים הורמונאליים, והאם ניתן לטפל בבעיית השומן בבטן על ידי איזון הורמונאלי.  

לבוחרים בניתוחים פלסטיים בבטן כדאי להיות מודעים לסיכונים שבניתוח ולהיערך לתקופת ההחלמה שלאחר הניתוח. בניתוחי שאיבת שומן, ישנו סיכון לדימומים באזור המנותח, כמו גם לכאבים לאחר הניתוח. ניתוחי מתיחת בטן יכולים לגרום לשינוי בצורת הבטן, לדימומים ולצלקות. ככל שגיל המועמד לניתוח עולה, כך גם החלמת העור לאחר ניתוח בטן תהיה איטית יותר, מאחר והעור מאבד מהאלסטיות שלו עם השנים. למרות הסיכונים, הסובלים מבטן משתפלת ומעודפי עור בבטן יכולים להיעזר רבות בשיטות השונות של ניתוחי בטן פלסטיים.