ניתוחים פלסטיים - NewMe

ניתוחי חזה

דף הבית > ניתוחי חזה
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
ניתוחי חזה פלסטיים עומדים בראש רשימת ניתוחים פלסטיים פופולאריים וזוכים לתפוצה גבוהה בעולם כולו. שוקלים לבצע ניתוח פלסטי בחזה? המשיכו לקרוא. בניגוד למה שמקובל לחשוב ניתוחי חזה פונים לגברים ולנשים כאחד, אם כי אופי הניתוחים לשני המינים שונה. גם כניסתם של ניתוחים אחרים חדשים וחדשניים לשוק אינה פוגמת באהדה האנושית הגדולה לניתוחי חזה, ובינתיים נראה כי ניתוחים פלסטיים בחזה כאן כדי להישאר.
 
ניתוחי חזה פלסטיים
ניתוחי חזה לנשים
ניתוחי חזה לגברים

ניתוחי חזה פלסטיים

תחת קטגוריית ניתוחי חזה פלסטיים נכנסים כמה וכמה ניתוחים השונים מאוד זה מזה. החלוקה הגסה היא לניתוחי חזה נשיים וניתוחי חזה גבריים. הניתוחים הנשיים הם הנפוצים מבין שני הסוגים, אולם בשנים האחרונות חל זינוק של עשרות אחוזים במספר הגברים המבקשים לעבור ניתוחים פלסטיים בחזה.     

ניתוחי חזה לנשים

ניתוחים פלסטיים בחזה המיועדים לנשים כוללים כמה הליכים לעיצוב צורת השדיים. ישנם ניתוחים כגון תיקון אסימטריה בחזה, או שחזור שד המיועד לרוב לנשים לאחר כריתת שד אך ברוב המקרים, ניתוחי חזה פלסטיים מבוצעים על מנת לשפר את תחושת האישה לגבי גופה ולגבי האיבר המסמל יותר מכל את נשיותה. ניתוחי החזה הנשיים הנפוצים והפופולאריים ביותר הם הגדלה, הרמה והקטנת חזה.   

ניתוח הגדלת חזה

מבין ניתוחי החזה לנשים, הידוע והנפוץ ביותר הוא ניתוח הגדלת חזה. כפי שניתן להבין משמו, הניתוח מיועד להגדיל את החזה למי שאינה מרוצה מגודלו הטבעי. הניתוח כולל החדרת שתל עשוי סיליקון (או מי מלח, בחלק קטן מן המקרים) אל מתחת לעור באזור החזה, מעל או מתחת לשריר.  

>> למידע נוסף על הגדלת חזה   

ניתוח הרמת חזה

ניתוח ידוע ומוכר, אם כי פחות פופולארי מהגדלת חזה, הוא הרמת חזה. ניתוחים להרמת חזה מיועדים לנשים שהשנים, או ההריונות וההנקות, גרמו לחזה שלהן להיראות נפול ומדולדל והן מעוניינות להשיג מראה זקוף יותר. בחלק מן המקרים משולב ניתוח זה עם הגדלת חזה.  

>> למידע נוסף על הרמת חזה   

ניתוח הקטנת חזה

הניתוח ההופכי להגדלת חזה, ניתוח הקטנת חזה, אינו נפוץ במיוחד בישראל, אולם בהחלט קיים בשוק ויכול לשפר מאוד את חייהן של בעלות חזה גדול במיוחד, הן מבחינה אסתטית הן מבחינה רפואית. ניתוח זה מיועד לנשים בעלות חזה גדול הגורם לבעיות רפואיות עקב גודלו או לנשים שפשוט מעוניינות להקטין את השדיים ממניעים קוסמטיים.  

>> למידע נוסף על הקטנת חזה     

ניתוחי חזה לגברים

ניתוחי פלסטיים בחזה המיועדים לגברים הולכים ותופסים תאוצה במהלך השנים האחרונות. בימינו, גם גברים מודעים לחשיבות האסתטית של גופם וחלקם מבצעים אפילו הליכים כירורגיים כאלה ואחרים על מנת לשפץ חלקים מסויימים שהם אינם מרוצים מהם. על ניתוחי החזה הגבריים הנפוצים נימנים ניתוח הקטנת חזה לגבר וניתוח לעיצוב או הגדלת שרירי החזה.   

הקטנת חזה לגבר

מבין ניתוחי החזה לגברים, המוכר ביותר הוא ניתוח הקטנת חזה גברי, או בשמו הרפואי: גינקומסטיה. בעיית החזה המוגדל היא מנת חלקם של גברים רבים, ועם התקדמות הטכנולוגיה והמודעות האסתטית, ניתוח הקטנת חזה לגבר הופך נפוץ יותר ויותר. במהלך הניתוח עוברים הגברים שאיבת שומן ושאיבת רקמות מהחזה, על מנת להקנות לו צורה שטוחה וגברית יותר.   

עיצוב שרירי החזה

ניתוחי חזה מסוג אחר המיועדים לגברים הם ניתוחים פלסטיים לעיצוב שרירי החזה בעזרת ריבועי סיליקון. ניתוח זה אינו נפוץ במיוחד בישראל עדיין אך פופולארי בחוגים מסויימים ברחבי העולם.