ניתוחים פלסטיים - NewMe

ניתוחי פנים

דף הבית > ניתוחי פנים
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
ניתוחי פנים פלסטיים מהווים אחוז ניכר מכלל ההליכים המבוצעים במסגרת ניתוחים פלסטיים בעולם כולו. לפניכם מידע חיוני על ניתוחי פנים לסוגיהם.  

גברים ונשים רבים מחפשים במהלך חייהם, כל דרך בה יוכלו להרגיש ולהיראות צעירים יותר. אחת הדרכים היא ביצוע ניתוחי פנים אשר משווים לפנים מראה צעיר יותר. ניתוחים פלסטיים בפנים הוא אחד התחומים בהם דיוק בתוצאות הוא חלק מכריע בניתוח לעומת ניתוחי גוף, שדורשים יותר זהירות כיוון שלרוב הם כרוכים ביותר סיכונים, בשל קירבתם לאיברים פנימיים חיוניים.  
ניתוחי פנים פלסטיים
טיפולי פנים ללא ניתוח
ניתוחי פנים - המלצות

את תחום ניתוחי הפנים ניתן לחלק לשניים: ניתוחים המיועדים לתיקון ספציפי כאשר קיימת בעיה באיבר יחיד, וניתוחים המיועדים לשיפור כללי של מראה הפנים. בין אם מדובר בחוסר פרופורציות בולט או סימני גיל ניכרים ובין אם מדובר בחוסר הרמוניה, מראה עייף או כל בעיה אחרת, האפשרויות הן רבות והתוצאות יכולות להיות דרמטיות או מינוריות, בהתאם לרצון המטופל. 

ניתוחי פנים פלסטיים

ניתוח פנים פלסטי יכול לספק פתרון כולל או נקודתי, וכדי להפיק את המירב מכלל האפשרויות מומלץ להסתייע ברופא מנתח פלסטי מומחה, שיכול להמליץ על הניתוח המתאים ביותר בהתאם לבעיה הקיימת ולשאיפת המטופל.    

במסגרת האפשרויות הקיימות בתחום ניתוחי פנים פלסטיים, ישנם לא מעט הליכים כירורגיים שכוללים הרדמה מקומית או מלאה ומצריכים תקופת החלמה. ניתוחים פלסטיים מסוג זה, המבוצעים באזור הפנים הם למשל מתיחת פנים, ניתוחי אף, ניתוחי עפעפיים כגון הרמת עפעפיים עליונים או מתיחת עפעפיים תחתונים ועוד.   

ניתוח מתיחת פנים

מתיחת פנים מוכרת גם בשם הרמת פנים. מדובר בניתוח פלסטי לכל דבר המיועד למתיחת עור הפנים ליצירת מראה מתוח יותר, צעיר ורענן. ניתוח זה אכן מצליח לטשטש משמעותי את סימני הגיל המתבטאים בהזדקנות, רפיון וצניחת העור וכן בהופעת קמטים על הפנים והוא פופולארי ביותר באוכלסיית בני השישיפ ומעלה.  

>> למידע נוסף על מתיחת פנים   

ניתוחי אף

ניתוחים פלסטיים באף מיועדים לכל מי שעבר את גיל חמש עשרה, בו האף מסיים את התפתחותו, אשר מעוניין לשנות את צורת ומראה אפו. גודל וצורת האף משפיעים רבות על מראה הפנים לכן ניתוח אף משנה רבות את מראה המנותח. מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר ובהיותו כזה, כולל גם תקופת החלמה, סיכונים ותופעות לוואי אפשריות.

>> למידע נוסף על ניתוח אף   

ניתוחי עפעפיים

ניתוח פלסטי בעפעפיים ידוע גם כניתוח הרמת עפעפיים ושמו מעיד על מטרתו – הרמת עור העפעפיים אשר בעקבות השנים נעשה דק יותר ונוטה להתרופף, להדלדל ולצנוח. תהליך הזדקנות הזה ותוצאותיו הברורות בעפעפיים משווה לאזור העיניים מראה עייף, נפול וזקן. הניתוח בא לתקן את הבעיה ולמתוח את עור העפעפיים על מנת להשיב את המראה הצעיר למנותח.

>> למידע נוסף על ניתוח עפעפיים  

ניתוחי אף וניתוחי עפעפיים מסובסדים במקרים מסויימים במסגרת קופות החולים, כאשר מדובר בהפרעה בריאותית לנשימה או לשדה הראייה. 

טיפולי פנים ללא ניתוח

ישנם הליכים נוספים שנחשבים פשוטים יותר, אותם ניתן לבצע בפנים ולהשיג תוצאות טובות לא פחות מאשר הליכים כמו ניתוחי פנים כירורגיים. בהתאם לעומק הבעיה, לשטח המיועד לטיפול ולמשתנים נוספים, ניתן להמליץ על הליכים שטחיים יותר, שמוגדרים ניתוחים פלסטיים קלים ושטחיים או הליכים ללא ניתוח ומיועדים לתיקונים קוסמטיים קלים. כך למשל ניתן להזריק בוטוליניום טוקסין כחומר מילוי קמטים ולטיפול בקמטי הבעה, בעיקר בשליש העליון של הפנים, לנצל את יכולות הביו-אלקמיד, סיליקון, חומצה היאלורונית וחומרים נוספים שמשמשים כחלק מטיפולים קוסמטיים ופלסטיים, ניתוחי פנים והליכים אסתטיים רבים, בעיקר באזור הפנים.  

בנוסף, במסגרת טיפולי פנים מבוצע גם פילינג עמוק או בינוני, שיכול להעלים כתמים וקמטים עמוקים, ומתבצע לעתים כתחליף לניתוח מתיחת פנים מלאה. אלו מיועדים כפתרון קצר מועד ושטחי, לבעיות קמטים, עור עייף ובוגר ואיבוד שומן בתחילת שנות השלושים ועד גילאי חמישים, ולעומת טיפולי פנים עמוקים או ניתוחי פנים פלסטיים, יש צורך לחזור עליהם אחת לזמן קצר יחסית על מנת לשמור על התוצאות.    

טיפולי פנים - המלצות

ניתוחי פנים, כמו ניתוחים רבים שאינם מצילי חיים, לא מומלצים במקרים של סוכרת חריפה, לחץ דם גבוה במיוחד ומחלות כרוניות נוספות שפוגעות בין השאר ביכולת ההחלמה הספונטנית של הגוף. מלבד המלצות כלליות אלה יש להתייעץ עם רופא בכל מקרה של מחלה, בעיה או מגבלה, בשאלה האם מומלץ או לא לבצע ניתח פנים כזה או אחר. לרוב כל עוד מדובר על הליכים שטחיים לא קיימת מגבלה בריאותית כלשהי, אלא כשמדובר בניתוח מסובך או ארוך.  

המלצות נוספות הנוגעות למהלך ההחלמה כוללות הימנעות מחשיפה לשמש עד החלמה מלאה של אזור הניתוח, הימנעות מעישון, שתיית אלכוהול והקפדה על כל הוראה שניתנה על ידי המנתח. המלצות אלו תקפות לכלל הניתוחים וההליכים הפלסטיים, בין אם מדובר על ניתוחי גוף או ניתוחי פנים פלסטיים