ניתוחים פלסטיים - NewMe

שאלות נפוצות

דף הבית > שאלות נפוצות
ניתוחים פלסטיים
שלל מרפאות מומחים מהשורה הראשונה!
הצעות מחיר ללא כל התחייבות!
מנתחים פלסטיים מהטובים בארץ!
קבלת מידע ישירות מהמרפאות!
כל המידע על ניתוח פלסטי בקליק אחד!
היום ניתוחים פלסטיים הופכים לדבר שבשגרה בקרב אנשים רבים. כידוע, יש מגוון ניתוחים כירורגיים שנועדו לשפר את האסתטיקה והמראה החיצוני. כל מנותח בוחר את הניתוח הרצוי לו ומכוון את המנתח הפלסטי לתוצאה הרצויה לו באופן אישי. כל הליך כירורגי בתחום הרפואה האסתטית כרוך בהכנות, סיכונים והנחיות אחרות הנוגעות לאופן התנהגות לאחר הניתוח ושמירה על היגיינה גבוהה באזור המנותח.


שאלות נפוצות


בעמודים הבאים תמצאו תשובות מצויינות לשאלות נפוצות אודות ניתוחים פלסטיים, בדגש על הניתוחים האסתטיים שנחשבים לפופולאריים ביותר!

שאלות ניתוחי חזה

ניתוחי חזה נחשבים לבין הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר. הסיבות לביצוע ניתוח חזה הן רבות ומגוונות. ישנם סוגים שונים של ניתוחי חזה: הגדלה, הקטנה והרמה של החזה. ניתוחים אלו מעלים שאלות רבות כגון: מאיזה גיל ניתן לבצע את הניתוח? מהם הסיכונים הכרוכים בכל סוג ניתוח? ועוד.

ליחצו על הקישור הבא בכדי לקבל מענה על שאלות נפוצות – ניתוחי חזה

שאלות ניתוחי פנים

הפנים הן למעשה סימן ההיכר שלנו, האזור בגוף שמספר את סיפור חיינו וזה שהכי חשוב לנו לשמר אותו ולטפח אותו. ניתוחי פנים נועדו לתת מענה לאותם אנשים שאינם שבעי רצון ממראה פניהם, מצורתו של איבר מסויים בפנים, מנזקי הזמן או מפגמים מולדים. ניתוחים פלסטיים בפנים אשר הופכים להיות פופולאריים יותר ויותר במרוצת השנים הם ניתוח אף, מתיחת פנים, הצמדת אוזניים וניתוחי עפעפיים.

ליחצו על הקישור הבא בכדי לקבל מענה על שאלות נפוצות – ניתוחי פנים

שאלות ניתוחי בטן

בשנים האחרונות נכרת עלייה משמעותית באחוז ניתוחי הבטן, בעיקר בניתוחי מתיחת בטן ושאיבת שומן. הסיבות לכך נעוצות בהרגלי תזונה שליליים שמביאים להשמנה קיצונית ומשמעותית שאף מזיקה לבריאות וכן, במראה החיצוני שהחל לתפוס מקום נכבד בחיי היומיום.

ליחצו על הקישור הבא בכדי לקבל מענה על שאלות נפוצות – ניתוחי בטן